İçeriğe atla

Gece ve Pazar Günü Açık Dişçi, Nöbetçi Diş Hekimi

Hiç beklenmeyen bir anda aniden diş ağrısı çekmeye başlayabiliriz. Bunun sebepleri genellikle içten çürümeye başlamış dişlerimiz, diş kaplamasının yerinden çıkması gibi sebeplerle acil diş kliniği aramak zorunda kalıyoruz. Tatil günleri,  gece açık diş hekimi ve özellikle pazar günü açık dişçi bulmak zor olmaktadır.

Oral Dent Estetik Diş Hekimliği Kliniği, Şişli Mecidiyeköy de 7 gün 24 saat açık dişçi olarak hizmet vermektedir. Dolayısıyla diş ağrılarınız, herhangi bir diş probleminiz ve hatta diş tedaviniz için gece kliniğimize gelebilirsiniz.

Uzman nöbetçi diş hekimi kadromuzla diş ağrılarınızın problemlerini gece bile tespit edebiliyor ve tedaviye başlıyoruz. Sadece diş ağrısı gibi problemlerle kliniğimize başvurmanıza gerek yok zaman ile ilgili olarak bir problem yaşıyorsanız kliniğimize başvurarak tüm diş tedavilerinizi karşılayabilirsiniz. Diş çekimi, kanal tedavisi, diş dolgusu, kaplamanın düşmesi gibi acil müdahalenin dışında diş beyazlatma, diş temizletme, estetik diş hekimliği, diş kaplamaları, implant ve protez diş tedavilerinizi diş kliniğimizden gece yaptırabilirsiniz.

Birçok nöbetçi eczane acil hastaneleri sağlık sitelerinden adres ve telefonlarını rahat bir şekilde bulabilsekte nöbetçi diş hekimi bulmak kolay olmuyor. Özellikle istanbul anadolu yakası ve avrupa yakasında açık diş kliniği bulmak gerçekten zor olmaktadır. Bazı diş klinikleri başka sebeplerden dolayı nöbetçi diş hekimi hizmeti vermediklerinden dolayı kapalı olmaktadırlar. Acil dişçi ihtiyaçlarınız ve ücretsiz diş muayenesi için randevu almanız yeterlidir.

0212 280 1525

pazar günü açık dişçi
pazar günü açık dişçi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook