İçeriğe atla

Şişli Estetik Diş Kliniği

Bugüne kadar binlerce hastasının diş tedavisini gerçekleştiren, uzman diş hekimleri kadrosu ve tecrübesiyle adından söz ettiren Oral Dent Estetik Diş Hekimliği Kliniği yeni site hayatına diş tedavileri hakkında bilgi vererek başlamıştır. Diş hekimliği konusunda hastaların memnun etmek ve kaliteli hizmet prensibiyle yola çıkan diş kliniğimiz şuan Şişli Mecidiyeköy de işlerine devam etmektedir.

Genel olarak tüm diş tedavileri konusunda hizmet veren diş kliniğimiz; zirkonyum diş, porselen diş, implant diş gibi protez diş tedavilerinde uzmanlaşmıştır. Ayrıca diş beyazlatma ve temizletme, diş dolgusu, kanal tedavisi gibi hizmetlerde vermektedir.

Şişli Mecidiyeköy’de 7 gün 24 saat açık olan diş kliniğimiz; nöbetçi diş hekimi ve acil dişçi ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Diş ağrısı, diş çekimi gibi acil dişçi hizmetlerinizin yanı sıra zaman problemi olan istanbul avrupa yakasındaki hastalarımızda uzman nöbetçi diş hekimlerimiz sayesinde tüm diş tedavilerini gerçekleştirebilirler. Estetik diş hekimliği kliniğimizi arayıp randevu almanız yeterlidir.

estetik diş hekimliği
estetik diş hekimliği

Şişli Estetik Diş Kliniği” üzerine 6 yorum

 1. caner der ki:

  Doktor bey merhaba,

  Sağ alttaki azı dişim çürümüş şiddetli ağrısı var, çekim mi yapılması gerekiyor ?

  Cevapla
  • admin der ki:

   Caner Bey Merhaba,

   Öncelikle ücretsiz diş muayenemizden yararlanarak dişinizdeki sorunu tespit edelim kliniğimizi arayıp randevu alabilirsiniz.
   Dişinizdeki iltihaplanma ciddi düzeyde değil ise diş çekimine gerek kalmadan kanal tedavisi uygulayıp dolgu ile ömür boyu sağlıklı bir şekilde dişinizi koruyabilirsiniz. Bilgi ve kanal tedavisi ücreti için lütfen arayınız.

   Cevapla
 2. Osman der ki:

  hocam, kaça kadar açıksınız ben işten 7 de çıkıyorum 8-9 gibi orada olabilirim nöbetçi diş hekimleriniz tecrübeli midir ?

  Cevapla
  • admin der ki:

   Merhaba,

   Tüm diş hekimlerimiz tecrübeli olup uzman doktorlardır. Kliniğimiz 7/24 saat açık olup nöbetçi diş hekimlerimiz sayesinde tüm diş tedavilerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

   Cevapla
 3. besna der ki:

  Merhaba ben dis estetiği yaptırmak istiyorum. Gazi çocuğuyum.Herhangi bir indiriminiz var mı?

  Cevapla
  • admin der ki:

   Tabiki indirimimiz olucaktır. Lütfen Bizi Arayın 0212 274 5525 cep 0553 148 6465

   Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook